مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن؟!

مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن، نوشته استیو هاروی یکی دیگر از سری کتابهای روانشناسی و موفقیت است. این کتاب توسط مهراوه فیروز به فارسی ترجمه شده است.

کتاب به بررسی رفتارهای زنان و مردان می پردازد و با یاداوری نقاط ضعف و قوت هر دو سعی بر شناساندن وجوه مختلف یک زوج دارد.

اگر در آغاز یک رابطه هستید و نحوره برخورد و ارزیابی طرف مقابل را نمی دانید. این کتاب را از دست ندهید و از تجربیات نویسنده بهره لازم را ببرید. و یا اگر ازدواج کرده اید و کنترل اوضاع زندگی مشترک از دستتان در رفته و قشد دارید تا همسرتان را تحت اختیارتان درآورید، خواندن این کتاب می تواند شما را به اهدافتان نزدیک کند.

اگر شکست عشقی خورده اید و یا در یک رابطه نادرست فریب از طرف مقابل خورده اید و به دنبال راهی برای یادگیری اصول و قواعد بازی میگرید میتوانید روی این کتاب حساب کنید.

این کتاب بیشتر برای خانمها مناسب است و اطلاعاتش به روز و جدید است. وقتی وارد یک رابطه می شوید فقط بدنبال این هستید که مردتان را تغییر دهید این بدترین و اشتباه ترین بازی است چرا چون مهم نیست چه اخباری در مجلات میخوانید چه برنامه هایی در تلوزیون میبینید و یا چه داستان های تلخی از دوستان خانم خود میشنوید . اصول اولیه مردان یک چیز است و هرگز تغییر نمیکند شما با خواندن این کتاب میتوانید مردها را بهتر بشناسید و رویاها و آرزو های خود را عملی سازید. بنابراین با مطالعه این کتاب مثل یک مرد فکر کن ، مثل یک زن رفتار کن.

کتاب: مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن

نویسنده: استیو هاروی

ترجمه: مهراوه فیروز

دانلود فایل ( 3.9 مگابایت __ pdf )