درباره این مطلب
    جهت ارسال این مطلب به دوستانتان لطفا آدرس ایمیل خودتان به همراه آدرس ایمیل گیرنده را در فرم زیر وارد کنید و کلید ارسال را بزنید.

    در صورتیکه قصد ارسال مطلب به بیش از یک نفر را دارید آدرس ها را با کاما (,) از هم جدا کنید.
    ایمیل فرستنده

    ایمیل گیرنده

    توضیحات


راهکارهایی برای آموزش عمیق تر زبان انگلیسی

تصور کنید بدون هیچ زحمتی انگلیسی صحبت کنید و کلمات را به آسانی و به سرعت ادا میکنید و همچنین در مفهوم صحبتهای دیگران را درک میکنید برای اینکار، لغات را حفظ نکنید. انگلیسی زبانها, انگلیسی را با عبارات یاد میگیرند که ترکیبی از گروه لغت میباشند که معنی خاصی میدهند. بر اساس تحقیقات  یادگیری زبان انگلیسی با (عبارات) ۴ تا ۵ برابر سریعتر از یادگیری زبان انگلیسی بر اساس لغات است. در ادامه به هفت قانون طلایی یادگیری آسان زبان انگلیسی میپردازیم.

1- همیشه در پی یادگیری اصطلاحات (عبارات) باشید و نه تک لغت ها
2- از یادگیری گرامر انگلیسی دست بردارید زیاد خودتون رو اسیر گرامر نکنید. گرامر تنها به شما آموزش می دهد که شما به زبان انگلیسی فکر کنید.
3- مهمترین قانون: اول گوش کنید. متون انگلیسی را نخوانید بلکه گوش دهید. این کلید موفقیت شما در یادگیری انگلیسی است از صرف خواندن متون در ابتدای یادگیری انگلیسی صرف نظر کنید و به گوش دادن زبان انگلیسی و سپس مکالمه آن به صورت مداوم و روزانه بپردازید.
4- یادگیری آرام و عمیق و نه صرفاً برای امتحان، بسیار اهمیت دارد.
5- یادگیری گرامر با اسفاده از یک داستان در قالب چندین زمان مختلف. یک داستان یا نوشته صوتی را انتخاب کنید که افعال آن در زمان حال صرف شده اند. به یکی از دوستان که به انگلیسی مسلط تر است بگویید همین نوشته را در یک زمان دیگر (گذشته ساده – آینده – گذشته کامل و ..) بخواند و حدالامکان ضبط کنید. دوباره آن را گوش کنید. به همین راحتی با زمانهای مختلف آشنا میشوید.
6- برای بهبود انگلیسی باید دروس و منابع انگلیسی که در خود کشورهای انگلیسی زبان استفاده میشود را هم مطالعه کنید
7- گوش کنید و جواب دهید نه اینکه فقط تکرار و مطالعه سطحی کنید

فراموش نکنید که راههای مختلفی برای آموزش زبان هست: دیدن فیلم با زیرنویس، شرکت در دوره های آموزشی و... کافیست شروع کنید.

 

ارسال نظر
تنها اعضای سایت قادر به ارسال نظر برای مطالب هستند. جهت ورود و عضویت در سایت کلیک کنید.

آخرین نظرات کاربران